Dj na svatbu

Věřím, že budu váš nejlepší svatební diskžokej

Svatba je jeden z nejvýznamnějších dnů v životě, a proto by měl být také jedním z nejkrásnějších. Diskžokej na svatbu je člověk, který musí hudebně uspokojit všechny generace a ještě je roztančit. Obvykle používám staré osvědčené hity, které potěší prakticky všechny. Hraní na přání je samozřejmostí. Repertoár je opravdu široký. Od 50 let až do současnosti a to té nejžhavější.

Rád pomohu i s výběrem sóla pro novomanžele. Slovem a hudbou mohu provést i svatebními tradicemi. Nabídnout mohu vtipnou a nevtíravou formou okomentování a zorganizování házení kytice, podvazku, svatebního kvízu, svatební tomboly a dalších tradic a her.

Těším se, že právě vaše svatba bude ta nejlepší.

Co nabízím

  • Samozřejmnost je moje 100% spolehlivost
  • Možnost ozvučení obřadu (venkovní i vnitřní prostory)
  • Možnost projekce svatebního videa a fotografií
  • Provázení svatebními tradicemi
  • Možnost karaoke zábavy
  • Velmi široký repertoár
  • Hity na přání

Ostatní služby

Pokud hledáte moderátora na svoji svatbu nebo jinou rodinnou nebo firemní akci, pak jste na správné adrese. Je možné mě využít i na moderování tiskových konferencí, zábavných soutěží, výstavních a veletržních akcí a jiných pořadů.
Mám 100% přípravu, umím improvizovat a jsem flexibilní.

Udělám maximum i pro úspěch Vaší akce.

Jak se dělá svatba - Patricia Janečková

Kniha je podrobným návodem a průvodcem v přípravách na svatbu. Budoucí nevěsta tak díky knize získá přehled a všem co na svatbu potřebuje, v jakém pořadí či kdy konkrétní věci zařídit, a na co nezapomenout.
Díky knize „Jak se dělá svatba“, budou Vaše přípravy bez komplikací a bez stresu.

Knihu najdete v síti knihkupectví Neoluxor a také na e-shopu Grada.cz